مرورگر شما از جاوا اسکریپت پشتیبانی نمی کند!

امکانات امنیت موبایل ایست (ESET Mobile Security)

در این مطلب کلیه امکانات نرم افزار امنیت موبایل ایست (ESET Mobile Security) ورژن 3 به همراه فیلم خواهید دید.

  • امکانات امنیت موبایل ایست (ESET Mobile Security)
خرید آنتی ویروس nod32

این محصول ، در زمان استفاده شما از اینترنت ، گوشی و تبلت شما را محافظت می نماید. همچنین در زمانی که دستگاه شما رُبوده یا مفقود شده باشد امکانات این محصول بسیار سودمند خواهد بود. امنیت دستگاه شما زمان استفاده از شبکه های اجتماعی و به ویژه هنگام خریدهای آنلاین و پرداخت های اینترنتی ، به وسیله آنتی ویروس بسیار قوی ، آنتی فیشینگ و ضد سرقت این محصول تضمین می گردد.

 

با حفاظت آنتی ویروس و ضد فیشینگ با خیال راحت به اینترنت متصل شوید.

با علم بر اینکه شما در مقابل وب سایت های مخرب و دخالت های خارجی محافظت شده اید ، با خیال راحت از اتصال خود به اینترنت لذت ببرید.

با تکیه بر هوشمندی و ثبات تکنولوژی ESET NOD32 ، آسوده خاطر باشید ، نرم افزارهایی که دانلود می نمائید امن هستند. و از سوی دیگر این نرم افزار از ویروسها و نرم افزارهای مخرب که قصد آسیب رساندن به دستگاه شما و همچنین انتشار اطلاعات شخصی شما را دارند ، جلوگیری و آنها را از میان بر میدارد.

اسکن همزمان

تمامی نرم افزارها و ارتباطات جهت محافظت از شما در مقابل بد افزارهای آنلاین و آفلاین چک می گردد . هر زمان شما به وجود بد افزار گمان بردید ، گزینه اسکن گوشی را فعال نمائید. سپس  نرم افزار در پس زمینه و در سکوت دستگاه شما را بررسی نموده ، و شما می توانید در پایان ، نتیجه و سیاهه مربوطه را مشاهد نمائید.

تکیه بر ESET LiveGrid برای مقابله با بد افزارهای نو ظهور یکی دیگر از امکانات این نرم افزار می باشد که از فناوری ابری حاصل از نمونه های بدافزار جمع آوری شده توسط  کاربران ESET در سراسر جهان حاصل شده است ، بهره میبرد.

ضد فیشینگ

محافظت از شما در برابر وب سایت های مخربی که تلاش نموده اطلاعات حساس شما از قبیل نام کاربری ، رمز عبور ، اطلاعات بانکی و اطلاعات کارت اعتباری را ربایند ، بر عهده می گیرد.

مناسب تر و امن تر نمودن تماسها و پیامهای

دیگر مجبور نیستید پیامها و تماسهایی که علاقه ای به آنها ندارید را پاسخ دهید ، هم اکنون ابزاری کارآمد و منعطف در دستان شماست برای مسدود نمودن آنها.

فیلتر تماس و پیام کوتاه

  • فقط پیامها و تماسهایی که شما می خواهید را دریافت خواهید نمود.
  • تعریف فرستنده و زمان برای دریافت اس ام اس و یا تماس.
  • همچنین مسدود نمودن آخرین فرستنده و تماس گیرنده.
  • مسدود نمودن تماس ها و پیام ها در یک زمان خاص به استثناء دوستان و آشنایان.

قابلیت استفاده و پشتیبانی از تبلت

رابط کاربری جدید تبلت این امکان را فراهم میسازد که هرچه ساده ترو سریعتر به توابع و امکانات امنیتی دسترسی پیدا نمائید.

پشتیبانی از تبلت این طراحی در تبلت انعطاف پذیر می باشد و می تواند به صورت عمودی یا افقی از آن استفاده نمود.

سیستم ضد سرقت موبایل

کنترل گوشی مفقود شده شما توسط سایت my.eset.com

 

فعال شدن خودکار ضد سرقت

این عمل زمانی رخ می دهد که ، قفل صفحه نمایش از قبیل ( پین / پترن / پسورد ) اشتباه وارد گردد و یا سیم کارت غیر مجاز ( به غیر از سیمکارت شما ) وارد دستگاه شما گردد.

در این زمان گوشی یا تبلت شما قفل می شود و به صورت خودکار شروع به گرفتن عکس از دوربینهای دستگاه شما نموده و آن را به سرورهای my.eset.com می فرستد. اطلاعات فرستاده شده به سرور شامل موقعیت مکانی ، IP آدرس کنونی ، جزئیات سیم کارتی که درون گوشی شما قرار داده شده و سایر اطلاعات می باشد. و شما می توانید با انتخاب گزینه (دستگاه من گُم شده است - device as missing ) در وب سایت  my.eset.com  شروع به ردیابی گوشی ، ارسال پیام دلخواه بر روی صفحه نمایش و حتی پاک نمودن اطلاعات گوشی خود نمائید.     

نمایش پیام دلخواه شما بر روی صفحه نمایش

ارسال پیام دلخواه شما به دستگاه مفقود شده جهت برقراری ارتباط با یابنده دستگاه ، این پیام حتی زمانی که دستگاه قفل شده باشد ، بر روی آن نمایش داده می شود.      

ردیابی موقعیت مکانی دستگاه

زمانیکه دستگاه بعنوان از دست رفته یا دزدیده شده انتخاب شود ، موقعیت مکانی آن به صورت مستمر به my.eset.com  ارسال گردیده و روی نقشه نشان داده می شود. تا به شما در یافتن موقعیت دستگاه در آن زمان کمک نماید. اگر موقعیت مکانی دستگاه به هر دلیل تغییر یابد ، موقعیت مکانی جدید جهت رد گیری به my.eset.com  ارسال می گردد.

عکسبرداری خودکار

زمانیکه دستگاه بعنوان مفقود شده انتخاب گردد ، جهت کمک به یافتن محل دستگاه و شناسایی یابنده آن ، دوربینهای جلو و عقب دستگاه بصورت مستمر و خودکار شروع به عکسبرداری و آن را به my.eset.com  ارسال می نماید ، سپس شما می توانید عکسهای دریافتی را مشاهده نمائید .

هشدار شارژ کم باطری

زمانیکه شارژ باطری دستگاه کم باشد ،  قبل از خاموشی دستگاه ، موقعیت مکان کنونی و عکس های دوربین جلو و عقب ، جهت ردیابی ، به my.eset.com  ارسال می گردد.  

گارد سیم کارت

این امکان به شما اجازه می دهد حتی در زمانیکه دستگاه خود را از دست داده اید ، مجدداً کنترل دستگاه خود را بدست بگیرد ، دستگاه شما قادر خواهد بود فرمان های راه دور شما

را اجرا نماید ، حتی در صورتیکه یک سیم کارت غیر مجاز در دستگاه شما قرار داده شده باشد. و همچنین اطلاعاتی شامل شماره تلفن سیمکارت غیر مجاز ، کد IMSI و کد IMEI را

به تلفن همراه دوست مورد اعتماد شما که از پیش تعین نموده اید ، ارسال نماید.

دستورات از طریق SMS

این ویژگی رایگان این امکان را به شما می دهد که از طریق پیام کوتاه ، فرمانهایی از قبیل ، قفل از راه دور دستگاه ، به صدا در آوردن آژیر دستگاه ، ارسال موقعیت مکانی یا GPS کنونی دستگاه و حتی پاک نمودن کلیه اطلاعات از راه دور میسر گردد.

 

برخی از امکانت این نرم افزار در ویدئو زیر قابل مشاهده می باشد.

نظرات (0)

ارسال نظر